Staň sa Mystery Shopperom!

Hľadáme externých spolupracovníkov – Mystery Shopperov, ktorí sa budú podieľať na zaujímavých projektoch vedúcich ku skvalitňovaniu rôznych produktov a služieb.

Požiadavky, ktoré musíte spĺňať, aby ste sa mohli stať Mystery Shopperom

  • Podmienkou je vek minimálne 18 rokov, pričom podľa požiadaviek našich klientov vyberáme vhodných kandidátov pre jednotlivé projekty zväčša v produktívnom veku 25-60 rokov.
  • Základy práce na počítači, s internetom a e-mailom berieme ako samozrejmosť, rovnako ako dobrú znalosť slovenského/ českého jazyka a gramatiky.
  • Budete potrebovať prístup k internetu (minimálne doma), aby ste mohli elektronicky prijímať úlohy a odovzdávať vyplnené dotazníky. Na niektoré projekty budete potrebovať aj smartfón prípadne mobilný internet.
  • Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a ochotou vycestovať v rámci svojho regiónu.
  • Dôležitými sú zodpovedný prístup k zadaným úlohám a dodržiavanie dohodnutých termínov.
  • Nemenej dôležitými vlastnosťami dobrého mystery shoppera sú schopnosť komunikovať a počúvať a taktiež reprezentatívne, profesionálne a diskrétne vystupovanie.

Postup ako sa stať našim Mystery Shopperom

  • Preštudujte si základné informácie na našej web stránke.
  • Registrujte sa cez náš FORMULÁR.
  • V prípade, že spĺňate výberové kritériá a požiadavky, Vám budú následne zaslané podklady pre vykonanie skúšobnej návštevy.
  • Po úspešnom absolvovaní skúšobnej návštevy budete zaradený do našej databázy mystery shopperov a budeme vás oslovovať o spoluprácu na konkrétnych projektoch.

Často kladené otázky

Akú odmenu dostanem?

Projekty sú hodnotené rôzne, záleží od náročnosti projektu, napr. či je potrebné poskytnúť osobné údaje, či sa z návštevy vyhotovuje audio nahrávka, aký dlhý je dotazník ktorý budete musieť vyplniť po návšteve a mnoho ďalších faktorov. Do odmeny sa započítava tiež kvalita vykonanej návštevy, ako aj dodržanie všetkých dohodnutých termínov na vykonanie projektu a vyplnenie dotazníkov. Preto sa cenu za projekt dozviete vždy až pri ponuke konkrétneho projektu.

Ako často mi budú ponúkané mystery shopping projekty?

Závisí to od projektu, od kritérií určených zadávateľom projektu ako aj od vašej lokality a možnosti vycestovať. Sú obdobia kedy je práce viac a inokedy zase menej, nie je preto možné presne povedať ako často bude mystery shopper obsadzovaný.

Vyradíte ma z vašej databázy ak odmietnem viacero projektov?

Nie. Ak máme pre vás vhodný projekt oslovíme vás s ponukou kde sa dozviete o čo konkrétne ide, v akých lokalitách je potrebné spraviť mystery shopping, aké sú termíny na realizáciu a tiež aká bude vaša odmena a následne je iba na vás či danú ponuku prijmete alebo z akýchkoľvek príčin odmietnete. Z databázy vás vyradíme iba ak nás o to sami písomne (e-mailom, poštou) požiadate.

Môžem na mystery návštevu vziať niekoho so sebou?

Zväčša nie, avšak vždy to závisí od konkrétneho projektu. Takmer vždy nie je povolené vziať so sebou dieťa, ktoré by mohlo ovplyvniť priebeh návštevy. Pokiaľ by ste chceli ísť s manželom/kou, priateľom/kou treba nás o tom vždy vopred informovať, musíme vám to povoliť a váš doprovod musí taktiež absolvovať zaškolenie.

Referencie našich mystery shoppperov

„Spoločnosť FEEDBACK má profesionálny prístup ku zadaným projektom ako aj ku spolupracovníkom (mystery shopperom). Na čom sa dohodneme, to platí a myslím si, že je to obojstranné. Táto práca je veľmi zaujímavá a častokrát prináša veľa nových skúseností samotným mystery shopperom a tak umožňuje, aby si jednotlivci odnášali nové a nové vedomosti do života.“

S pozdravom 
Karol K.
Bytča

„Dobrý deň, spolupráca s Vašou spoločnosťou je vysoko profesionálna, pokyny a scenár sú vždy jasné a presné. Spokojná som aj s komunikáciou, či už mailovou alebo telefonickou, nakoľko vystupujete v prvom rade príjemne a priateľsky a každý problém viete vyriešiť. Projekty, na ktorých som sa zúčastnila boli zaujímavé, veľkou výhodou bol príspevok na dopravu, čo nie je pri niektorých iných spoločnostiach samozrejmosťou a tiež potešila aj motivačná odmena. Svoj zárobok som dostala vždy načas.“

Teším sa na ďalšiu spoluprácu 🙂
Zuzka T.
Košice

„S agentúrou Feedback, spolupracujem už viac rokov. Pred projektom dostanem vždy dostatok informácii a školenie, aby som vedel úlohu vykonať podľa ich požiadaviek. Cením si ich prístup, nové a zaujímavé projekty ktoré počas roka spestria moju prácu a hlavne sa dozviem veľa nových informácii o ponuke a službách z rôznych oblastí. Tento druh práce mi prináša zábavu, rozhľad ale aj pocit sa učiť stále niečo nové a vidieť aj ako sa služby a hlavne prístup pracovníkov a spoločností menia k lepšiemu. Za prácu je vždy zaujímavá odmena, ktorá poteší každého kto potrebuje vyplniť svoj voľný čas popri zamestnaní alebo reálne má aj záujem do budúcnosti nákup danej služby alebo tovaru.“

S pozdravom   
Michal T.
Zvolen